Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

21 червня в бібліотеці № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості відбувся інформаційний семінар «Від самопізнання до самореалізації» для людей, що тимчасово втратили роботу.


Від самопізнання до самореалізації. 21.07.17.№11

Юрист центру зайнятості Каширська Наталя підкреслила присутнім, що до пошуку роботи потрібно віднестися як до справжньої роботи – зі всією серйозністю і відповідальністю. «Не чекайте. Що вам хтось подзвонить і запропонує хороше місце – активно дійте самі. Чим краще Ви організовуєте дні, відведені для пошуку роботи, тим більше шансів в найкоротший термін знайти роботу,- звернулася до присутніх фахівець служби зайнятості. Отже, з чого почати? Пошук роботи за допомогою центрів зайнятості, преси, кадрових агенцій, безпосередніх контактів з фірмами, особистих контактів, за допомогою всесвітньої мережі Інтернет, спеціалізованих заходів ( «дні кар’єри», « ярмарки вакансій»), знайомі, друзі, «жовті сторінки», оголошення – доведеться удатися всього. Безробітним був запропонований список сайтів, де можна шукати роботу, а також практичний план дій, з урахуванням зазначених методів пошуку роботи. Бібліотекарі підготували тематичний перегляд «Юридичні аспекти пошуку роботи», експонована література з якого допоможе шукачам роботи звернути увагу на важливі речі заради успішного її пошуку й, таким чином, збільшить ймовірність працевлаштування.