vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

21 червня в бібліотеці № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості відбувся інформаційний семінар «Від самопізнання до самореалізації» для людей, що тимчасово втратили роботу.


Від самопізнання до самореалізації. 21.07.17.№11

Юрист центру зайнятості Каширська Наталя підкреслила присутнім, що до пошуку роботи потрібно віднестися як до справжньої роботи – зі всією серйозністю і відповідальністю. «Не чекайте. Що вам хтось подзвонить і запропонує хороше місце – активно дійте самі. Чим краще Ви організовуєте дні, відведені для пошуку роботи, тим більше шансів в найкоротший термін знайти роботу,- звернулася до присутніх фахівець служби зайнятості. Отже, з чого почати? Пошук роботи за допомогою центрів зайнятості, преси, кадрових агенцій, безпосередніх контактів з фірмами, особистих контактів, за допомогою всесвітньої мережі Інтернет, спеціалізованих заходів ( «дні кар’єри», « ярмарки вакансій»), знайомі, друзі, «жовті сторінки», оголошення – доведеться удатися всього. Безробітним був запропонований список сайтів, де можна шукати роботу, а також практичний план дій, з урахуванням зазначених методів пошуку роботи. Бібліотекарі підготували тематичний перегляд «Юридичні аспекти пошуку роботи», експонована література з якого допоможе шукачам роботи звернути увагу на важливі речі заради успішного її пошуку й, таким чином, збільшить ймовірність працевлаштування.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: