vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

21 червня до бібліотеки імені Юрія Збанацького завітали учасники пришкільного табору СШ №242 на читацьке рандеву «Опції казкового літа».


читацьке рандеву «Опції казкового літа». 21.07.17. ім. Ю. Збанацького

Літо саме по собі чарівна пора року, а коли в ньому відбувається багато цікавих подій, воно стає незабутнім. Кожна нова цікава книга допомагає його розфарбувати в найдивовижніші кольори щасливого дитинства. Сподіваємось, що зустріч з книгою та приємна атмосфера дружби запам’яталася юним читайликам. Діти із задоволенням зіграли в вікторини «У пошуках скарбів на острові літератури», «Яке чудо ці казки». Гра-подорож «З казкою по країнах і континентах» запросила малечу до різних країн, в яких жили і творили їхні улюблені казкарі. І хто з дітей не любить журнали? Журнали люблять всі, тому ще однією зупинкою в рандеву стала «Журнальна карусель», де малеча змогла познайомитись з новинками періодики та дізнатися про її види.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: