Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

21 червня до бібліотеки імені Юрія Збанацького завітали учасники пришкільного табору СШ №242 на читацьке рандеву «Опції казкового літа».


читацьке рандеву «Опції казкового літа». 21.07.17. ім. Ю. Збанацького

Літо саме по собі чарівна пора року, а коли в ньому відбувається багато цікавих подій, воно стає незабутнім. Кожна нова цікава книга допомагає його розфарбувати в найдивовижніші кольори щасливого дитинства. Сподіваємось, що зустріч з книгою та приємна атмосфера дружби запам’яталася юним читайликам. Діти із задоволенням зіграли в вікторини «У пошуках скарбів на острові літератури», «Яке чудо ці казки». Гра-подорож «З казкою по країнах і континентах» запросила малечу до різних країн, в яких жили і творили їхні улюблені казкарі. І хто з дітей не любить журнали? Журнали люблять всі, тому ще однією зупинкою в рандеву стала «Журнальна карусель», де малеча змогла познайомитись з новинками періодики та дізнатися про її види.