Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

18 червня в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова на 67 засідання зібрались члени києвознавчого клубу “Кияни”. Голова клубу Віталій Баканов з приємністю підвів підсумки за 1 півріччя 2017 року. Були презентовані книги Сергія Головачова “Лысая гора”, Віктора Гунішева “Мандрівка у минуле рідного Києва”, Вадима Горбова “Прелесть”, Віталія Баканова “Вчера на Подоле” та ін. Емоційним різнобарв’ям наповнили душі клубівців нові книги поезій Василя Дробота “Мой Киев” та Олександра Валентинова “Киевский туман”. Вражали картини Йосипа Осташинського, мелодійні й авторські пісні Тетяни Шевчук і Бориса Кесельмана. Насиченими та цікавими були києвознавчі дослідження Стефана Машкевича, Вадима Ляшенка, Шауката Самітова, Олени Муравйової, Віталія Баканова та ін.Клуб "Кияни" 18.06.17 ім. О. Грибоєдова

Гостя клубу, мистецтвознавець та письменниця, Лариса Іванівна Толочко повела в захоплюючу подорож історією Контрактового майдану, Гостиного двору, фонтану “Самсон і лев”. А бібліотека прийняла у подарунок 5 чудових книг краєзнавчого характеру.
Євгеній Рейцин 125-річчю київського електричного трамваю присвятив вірш “С 125-летием!” та поділився враженнями про парад трамваїв на Подолі.
Віктор Вознюк занурив у історію розвитку мобільного зв’язку Києва.
Олена Муравйова заінтригувала етимологією слів “огородник” – будівничий оборонних валів, та “пасинки” – дружинники князя.
Юрій Сімонов прочитав нове оповідання “Очевидное-невероятное”.
Також присуті вшанували хвилиною мовчання клубівців Сергія Машкіна та В’ячеслава Косячкова, які відійшли у вічність.
Наступне засідання членів клубу “Кияни” відбудеться 3 вересня о 12 годині за адресою Вишгородська, 29.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: