Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

8 червня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провели тренінг-семінар «Особливості працевлаштування в змінених умовах» для учасників бойових дій й осіб з інвалідністю.Тренінг-семінар 08.06.17 №11

Мета тренінгу – визначення факторів успішної адаптації інвалідів та членів їх сімей до нового середовища. «Адаптація це зміна самого себе (настанов, рис характеру, стереотипів поведінки тощо) відповідно до нових вимог діяльності, соціальних умов і нового оточення, це входження в нову соціальну позицію і нову систему взаємин», – наголосила представник Державного Фонду інвалідів Лідія Шварйова.
Професійна адаптація як самостійна діяльність з пошуку та підбору нової роботи для бійців, які повернулися до мирного життя, й інвалідів повинна будуватися не на випадкових порадах з боку оточуючих чи емоційних оцінках ситуації, а на розумінні загальних закономірностей цього процесу, прогнозуванні своїх можливостей і зміні психічного стану, знанні основних факторів, які впливають на успіх переходу до цивільного життя і нових умов. Фахівець також підкреслила, що позитивно відзначиться на успішної професійній та особистісній адаптації це можливість підвищення або отримання освіти, можливість підвищення кваліфікації й професійна переорієнтація.
На семінарі презентовано Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості. Про можливості й додаткові соціальні гарантії цього закладу докладно розповіла старший науковий співробітник інституту Людмила Літвинчук. Слухачі звернули увагу на можливості надання Фонду інвалідів фінансової допомоги на здобуття освіти. Бібліотека підготувала тематичний перегляд літератури «Адаптація до змінених життєвих умов», яка сприятиме успішній адаптації слухачів до нових умов життєдіяльності, надасть додаткову мотивацію до професійної переорієнтації, а також зорієнтує у формуванні таких соціально-психологічних якостей, як комунікабельність, вміння знаходити і підтримувати контакти з людьми, доброзичливість.