Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

В рамках інформаційно-дозвіллєвої програми «Літо. Спека. Запрошуємо в бібліотеку» 6 червня працівники бібліотеки імені Юрія Збанацького запросили учасників пришкільного табору СШ № 93 на еко-подорож «Простягнемо руки природі, щоб з нею жити у згоді».Еко-подорож 06.06.17  ім. Ю. Збанацького

Малеча дізналася про Всесвітній день охорони навколишнього середовища та історію його виникнення.
Бажання знати якомога більше про природу й довкілля було притаманне людині ще з перших кроків її розвитку. Джерелами зародження екологічної думки були антична медицина та географія. Протягом останніх років дедалі більше уваги приділяється такому поняттю як екологія, екологічна ситуація в країні. Охорона природи, раціональне використання людиною її багатств – важлива загальнодержавна справа. Охорона природи – обов’язок кожної людини. Успіх у цій справі залежить перш за все від усвідомлення важливості цього завдання, від переконаності, вміння і звички постійно, на кожному кроці оберігати рідну природу, лікувати ті рани, які вже їй нанесено, й не допускати нових.
Діти із задоволенням відправилися в еко-маршрут «Заповітними куточками рідного краю», де дізналися багато цікавого про скарби дивовижної зеленої стрічки в межах міста Києва – заплави Дніпра.
У вікторинах «Еко-професор» та «Квіти – дивовижний витвір природи» – демонстрували свої знання про птахів, звірів, дерева та квіти. Згадували пісні, літературні твори, відгадували загадки про природу