vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

В рамках інформаційно-дозвіллєвої програми «Літо. Спека. Запрошуємо в бібліотеку» 6 червня працівники бібліотеки імені Юрія Збанацького запросили учасників пришкільного табору СШ № 93 на еко-подорож «Простягнемо руки природі, щоб з нею жити у згоді».Еко-подорож 06.06.17  ім. Ю. Збанацького

Малеча дізналася про Всесвітній день охорони навколишнього середовища та історію його виникнення.
Бажання знати якомога більше про природу й довкілля було притаманне людині ще з перших кроків її розвитку. Джерелами зародження екологічної думки були антична медицина та географія. Протягом останніх років дедалі більше уваги приділяється такому поняттю як екологія, екологічна ситуація в країні. Охорона природи, раціональне використання людиною її багатств – важлива загальнодержавна справа. Охорона природи – обов’язок кожної людини. Успіх у цій справі залежить перш за все від усвідомлення важливості цього завдання, від переконаності, вміння і звички постійно, на кожному кроці оберігати рідну природу, лікувати ті рани, які вже їй нанесено, й не допускати нових.
Діти із задоволенням відправилися в еко-маршрут «Заповітними куточками рідного краю», де дізналися багато цікавого про скарби дивовижної зеленої стрічки в межах міста Києва – заплави Дніпра.
У вікторинах «Еко-професор» та «Квіти – дивовижний витвір природи» – демонстрували свої знання про птахів, звірів, дерева та квіти. Згадували пісні, літературні твори, відгадували загадки про природу


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: