vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Веселе свято дитинства відбулося 1 червня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні. Справжнім подарунком для середньої групи «Яблунька» ДНЗ № 495 став концерт, організований викладачем ДМШ № 31 Наталією Олійник зі своїми вихованцями.Свято дитинства 01.05.17 ім. С. Айні

Святковий настрій присутнім створювали виставки: живопису Петра Синюка «Земля! Ти прекрасна в усі пори року!», а в казкограді експонувалися «Паперові дива», роботи вихованців ДНЗ 495 та молодших школярів ЗНЗ № 199, в читальній залі – виставка-порада «Дитинства яскравого мить».
Свої вміння і таланти на сцені демонстрували Софія Гайдучок, Злата Ланіна, Софія Ковальчук, Софія Самородова та Ольга Чех. Дівчата зачарували присутніх розмаїттям гарних пісень та виконанням класичних творів на скрипці і синтезаторі. Запальний настрій юних виконавців веселим відлунням оплесків відгукувався у залі.
Свято дитинства закінчилося виходом на сцену всіх учасників, які разом з глядачами заспівали пісню Ігоря Шамо «Києве мій!».
Діти поверталися додому радісні та щасливі. Тож , нехай кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих. І тільки тоді ми зможемо відчути смак справжнього щастя.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: