Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Веселе свято дитинства відбулося 1 червня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні. Справжнім подарунком для середньої групи «Яблунька» ДНЗ № 495 став концерт, організований викладачем ДМШ № 31 Наталією Олійник зі своїми вихованцями.Свято дитинства 01.05.17 ім. С. Айні

Святковий настрій присутнім створювали виставки: живопису Петра Синюка «Земля! Ти прекрасна в усі пори року!», а в казкограді експонувалися «Паперові дива», роботи вихованців ДНЗ 495 та молодших школярів ЗНЗ № 199, в читальній залі – виставка-порада «Дитинства яскравого мить».
Свої вміння і таланти на сцені демонстрували Софія Гайдучок, Злата Ланіна, Софія Ковальчук, Софія Самородова та Ольга Чех. Дівчата зачарували присутніх розмаїттям гарних пісень та виконанням класичних творів на скрипці і синтезаторі. Запальний настрій юних виконавців веселим відлунням оплесків відгукувався у залі.
Свято дитинства закінчилося виходом на сцену всіх учасників, які разом з глядачами заспівали пісню Ігоря Шамо «Києве мій!».
Діти поверталися додому радісні та щасливі. Тож , нехай кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих. І тільки тоді ми зможемо відчути смак справжнього щастя.