Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

28 травня 2017 року в галереї Володимира Висоцького відбулося 65-е виїзне засідання краєзнавчого клубу «Кияни», присвячене Дню Києва.Засідання клубу "Кияни" 29.05.17 ім. А Грибоєдова

Менеджер галереї Ліза Логінова привітала зі святом нашого міста членів клубу і гостей. Виступ голови клубу Віталія Баканова був присвячений 90-річчю створення київського футбольного клубу «Динамо». Він розповів про кумедний випадок, що трапився в 60-ті роки при спробі потрапити на стадіон без квитка. Цікавим було доповнення Юрія Сімонова.
Євген Рейцен розповів про київські адреси Володимира Висоцького, а також зачитав свій вірш, присвячений В. Висоцькому.
Насиченим і цікавим був виступ Олександра Різника, присвячений українським композиторам і поетам 60-х років. Також він продемонстрував відеокліпи Києва 60-х рр. з музикою Ігоря Шамо, Платона Майбороди та інших діячів української культури. Доповідачем був згаданий поет Дмитро Луценко, автор улюблених народом пісень. Доповнив виступ Олександр Червинський, який розповів про Ігоря Шамо.
Далі слово взяла онука Дмитра Луценка – Марічка Луценко. Вона розповіла про свого дідуся, зачитала свої вірші та під акомпанемент гітари (грала Тетяна Даниловська) виконала декілька пісень. Доповнили музичну програму барди Руслан Іщенко, Денис Голубицький і Борис Кесельман. Членів і гостей клубу привітав своїми піснями жіночий вокальний ансамбль «Віват». Наступне засідання клубу призначене на 11 червня в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова.