Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

25 травня, Пріорка умита росами історії, запросила до себе на гостини користувачів та бібліотечних працівників Подільської ЦБС. Бібліоекскурсію «А у нас на Пріорці» (за сприяння бібліотеки імені Віктора Некрасова) провела бібліограф бібліотеки імені Олександра Грибоєдова Дар’я Кононюк.

 

Бібліоекскурсія «А у нас на Пріорці». 25.05.17. ім. О. Грибоєдова

Зібравшись біля будиночку-музею по вул. Вишгородська, 5, де в серпні 1859 року два тижні проживав Тарас Григорович Шевченко, екскурсанти попрямували Пріоркою, щоб на кожному кроці вражатись невідомим історичним фактам, милуватися мальовничою природою, дізнаватись щось нове і корисне. Пріорка наша, Києва окраса, зуміла довести, що кожен куточок нашого міста не тільки прекрасний, але й приховує незвідані таємниці: унікальний для Києва будинок галерейного типу, сховані у двориках настінні розписи, місця, описані у романі-документі “Бабин Яр” Анатолія Кузнєцова, Свято-Покровська церква 1906 року тощо. Закінчилась бібліомандрівка у читальному залі бібліотеки імені Олександра Грибоєдова, де гостя заходу, поетеса Ганна Омельченко презентувала свою книгу «Душевна скарбниця» та зачитала вірші, присвячені Тарасу Григоровичу Шевченку, адже, мандруючи Пріоркою, ми побачили не лише будинок, де зупинявся поет, але і будинок, де мешкав його родич, відомий художник Фотій Красицький. Тож, читаймо і відкриваймо історичну браму нашого міста!