vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Талановита людина талановита у всьому. Це ті слова, які можуть повністю охарактеризувати українського поета і прозаїка, драматурга і фольклориста, публіциста і сценариста Михайла Стельмаха. З метою ознайомлення користувачів з творчою спадщиною письменника в бібліотеці № 11 з 23 травня експонується книжкова виставка «Письменник зі скарбниці української літератури».Книжкова виставка 23.05.17 №11

Бібліотекар Людмила Правик презентувала літературу, що присвячена творчості письменника, його збірки поезій, романи, п’єси, повісті. Читачі дізналися, що за роман «Велика рідня» у 1951 році Михайло Стельмах був удостоєний звання лауреата Державної премії, а за роман «Чотири броди» в 1980 році — Державної премії імені Т. Шевченка.
Михайло Стельмах також писав багато творів для дітей, в основі яких лежать народні казки, вигадки, дотепні небелиці. Серед збірок віршів для дітей можна назвати такі: «У сестрички дві косички», «Весна-весняночка», «Колосок до колоска», «Як журавель збирав щавель», «Маленька Оленка» тощо. Письменник був і залишається в пам’яті українського читача як літописець українського села, хранитель правди і добра на землі.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: