vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

23 травня в бібліотеці імені Юрія Збанацького для дітей відбулася краєзнавча мандрівка «Героїчними шляхами Київщини» для учнів 5 – 6 класів СШ № 242.Краєзнавча мандрівка 23.05.17 ім. Ю. Збанацького

В заході взяв участь почесний громадянин Фастівщини, краєзнавець, історик, хорунжий Фастівського куреню Мороз Андрій Омелянович. З перших хвилин зустрічі дітей захопила цікава і емоційна розповідь пана Андрія про давні часи та історичні події, які відбувалися на території Київщини.
Діти ознайомились з науковим доробком, в якому автором зібрані унікальні матеріали, які висвітлюють сторінки історії Фастівщини і пов’язані із цим краєм історичні події, які через брак ґрунтовних розвідок ще досі маловідомі у світі та і в Україні. Читачі помандрували у славні козацькі часи та, обвіяні буйним вітром минулого, повернулися у наш час, помилувалися мальовничими українськими краєвидами та архівними світлинами, і, окрилені словом пана Андрія, пригорнулися душею до рідної землі.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: