Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

23 травня в бібліотеці імені Юрія Збанацького для дітей відбулася краєзнавча мандрівка «Героїчними шляхами Київщини» для учнів 5 – 6 класів СШ № 242.Краєзнавча мандрівка 23.05.17 ім. Ю. Збанацького

В заході взяв участь почесний громадянин Фастівщини, краєзнавець, історик, хорунжий Фастівського куреню Мороз Андрій Омелянович. З перших хвилин зустрічі дітей захопила цікава і емоційна розповідь пана Андрія про давні часи та історичні події, які відбувалися на території Київщини.
Діти ознайомились з науковим доробком, в якому автором зібрані унікальні матеріали, які висвітлюють сторінки історії Фастівщини і пов’язані із цим краєм історичні події, які через брак ґрунтовних розвідок ще досі маловідомі у світі та і в Україні. Читачі помандрували у славні козацькі часи та, обвіяні буйним вітром минулого, повернулися у наш час, помилувалися мальовничими українськими краєвидами та архівними світлинами, і, окрилені словом пана Андрія, пригорнулися душею до рідної землі.