vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

З 17 п 21 травня в Києві відбувся «Книжковий Арсенал» ̶ масштабний ярмарок провідних видавництв, який запам’ятався безліччю літературних заходів для дорослих та дітей. Це – відкриті дискусії, лекції, виставки ілюстрацій, арт-інсталяції, перформанси та кінопокази. Відвідування одного із таких заходів для дітей та підлітків організували працівники бібліотеки імені Валі Котика 19 травня.

 

Просвітницький проект 19.05.17 ім. В. Котика

Учні 4-х класів ЗОШ № 10 взяли участь в інтерактивній презентації просвітницького проекту «Лакібукс»: «Науково-популярна література для підлітків – якою вона має бути?» Це нон-фікшн марафон, спільний проект благодійного фонду «Я майбутнє України» та IT-компанії Lucky Labs. Учасниками та ведучими цього заходу були представники видавництва, наукові працівники, представники шоу-бізнесу, зокрема Марта Левченко, Дана Павличко, Олег Скрипка, Антон Іванов, Оксен Лісовий. Вони поділилися з присутніми своїми ідеями стосовно розвитку науково-популярної літератури в Україні, а також запропонували присутнім за допомогою інтерактивної гри вибрати напрямок науки, якому буде присвячена наступна книга видавництва.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: