Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

З 17 п 21 травня в Києві відбувся «Книжковий Арсенал» ̶ масштабний ярмарок провідних видавництв, який запам’ятався безліччю літературних заходів для дорослих та дітей. Це – відкриті дискусії, лекції, виставки ілюстрацій, арт-інсталяції, перформанси та кінопокази. Відвідування одного із таких заходів для дітей та підлітків організували працівники бібліотеки імені Валі Котика 19 травня.

 

Просвітницький проект 19.05.17 ім. В. Котика

Учні 4-х класів ЗОШ № 10 взяли участь в інтерактивній презентації просвітницького проекту «Лакібукс»: «Науково-популярна література для підлітків – якою вона має бути?» Це нон-фікшн марафон, спільний проект благодійного фонду «Я майбутнє України» та IT-компанії Lucky Labs. Учасниками та ведучими цього заходу були представники видавництва, наукові працівники, представники шоу-бізнесу, зокрема Марта Левченко, Дана Павличко, Олег Скрипка, Антон Іванов, Оксен Лісовий. Вони поділилися з присутніми своїми ідеями стосовно розвитку науково-популярної літератури в Україні, а також запропонували присутнім за допомогою інтерактивної гри вибрати напрямок науки, якому буде присвячена наступна книга видавництва.