Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Немченко, В. В. Практичний курс внутрішнього аудиту : підручник для ВНЗ / В.В. Немченко, В.П. Хомутенко, А.В. Хомутенко ; за ред. В.В. Немченко ; Одеська національна академія харчових технологій ; Одеський державний економічний університет. – Київ : Центр учбової літератури, 2016. – 239 с.


У підручнику проведено аналіз існуючої практики внутрішнього аудиту за кордоном і визначені основні напрямки використання західного досвіду для створення служби внутрішнього аудиту для українських підприємств. Внутрішній аудитор знайде для себе практичні методичні рекомендації щодо перевірки, на що потрібно більше звернути уваги для забезпечення економічної безпеки підприємства, як протистояти конкурентам, рейдерам, тиску інших протиправних дій. Підручник розраховано на керівників підприємств, економістів, фінансистів, бухгалтерів, аудиторів, викладачів, аспірантів, студентів.



ban_face





ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: