Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

18 травня, в Міжнародний день музеїв, працівники центральної районної бібліотеки імені Івана Франка відвідали літературний вечір «Відкриваючи невідоме. Іван Франко» у музеї Лесі Українки.

літературний вечір «Відкриваючи невідоме. Іван Франко» 18.05.17 р. ім. І. Франка

Завідувач науково-дослідницького центру відділу «Франко і Київ» «Музею видатних діячів культури України» Лариса Каневська представила присутнім цікаву презентацію «Франко незнаний». Унікальні фотографії та документи, які було знайдено в архівах, розказують про листування Івана Франка з Михайлом Драгомановим, титанічну працю Великого Каменяра та його хворобу. Звернуто увагу на авторський науково-дослідницький проект Наталі та Богдана Тихолозів «Франко: Наживо». Завершалась зустріч документальним фільмом «Іван Франко», знятого у 2006 році за сценарієм Світлани Степаненко та Богдана Жолдака. Вони виступили перед початком перегляду та розповіли про те, як відбувалися зйомки. Будівництво Франкового дому у Львові, улюблений відпочинок у живописному селищі Криворівня, що на Гуцульщині, про забави з дітьми та подорож до Риму з Михайлом Грушевським для збирання матеріалу до поеми «Мойсей» ̶ все це кадри з фільму, який не залишив нікого байдужим. Постать Івана Яковича повинна бути прикладом щоденного наслідування для кожної людини. Читайте Франка, і його мудрі поради допоможуть усім у будь-яких життєвих ситуаціях.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: