vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

18 травня, в Міжнародний день музеїв, працівники центральної районної бібліотеки імені Івана Франка відвідали літературний вечір «Відкриваючи невідоме. Іван Франко» у музеї Лесі Українки.

літературний вечір «Відкриваючи невідоме. Іван Франко» 18.05.17 р. ім. І. Франка

Завідувач науково-дослідницького центру відділу «Франко і Київ» «Музею видатних діячів культури України» Лариса Каневська представила присутнім цікаву презентацію «Франко незнаний». Унікальні фотографії та документи, які було знайдено в архівах, розказують про листування Івана Франка з Михайлом Драгомановим, титанічну працю Великого Каменяра та його хворобу. Звернуто увагу на авторський науково-дослідницький проект Наталі та Богдана Тихолозів «Франко: Наживо». Завершалась зустріч документальним фільмом «Іван Франко», знятого у 2006 році за сценарієм Світлани Степаненко та Богдана Жолдака. Вони виступили перед початком перегляду та розповіли про те, як відбувалися зйомки. Будівництво Франкового дому у Львові, улюблений відпочинок у живописному селищі Криворівня, що на Гуцульщині, про забави з дітьми та подорож до Риму з Михайлом Грушевським для збирання матеріалу до поеми «Мойсей» ̶ все це кадри з фільму, який не залишив нікого байдужим. Постать Івана Яковича повинна бути прикладом щоденного наслідування для кожної людини. Читайте Франка, і його мудрі поради допоможуть усім у будь-яких життєвих ситуаціях.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: