Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

18 травня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провели тренінг-семінар для людей, що шукають роботу «Юридичні аспекти працевлаштування».

 


«Юридичне оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками – це завдання загальнонаціонального масштабу, тому знання юридичних вимог до процедури працевлаштування необхідне для уникнення ризиків та помилок кожної людини, що планує розпочинати або продовжити трудову діяльність, – почала свої виступ юрист Сніжана Осиченко. Пані Сніжана навела відмінності між трудовим та цивільно-правовим договором, обов’язки роботодавця, строки трудового договору, випробування при прийнятті на роботу, підстави та умови матеріальної відповідальності працівників, строки захисту порушених прав працівника, органи, уповноважені здійснювати нагляд і контроль за дотриманням законодавства про працю, а також перелік необхідних для працевлаштування юридичних документів .
Начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Кулієвич розповіла безробітним про послуги, які надає служба зайнятості: консультації, підбір роботи, інформаційні послуги, як і коли отримати статус безробітного. Працівники бібліотеки підготували перегляд літератури, який допоможе людям, що шукають роботу підвищити рівень поінформованості щодо юридичних аспектів працевлаштування.