vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

18 травня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провели тренінг-семінар для людей, що шукають роботу «Юридичні аспекти працевлаштування».

 


«Юридичне оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками – це завдання загальнонаціонального масштабу, тому знання юридичних вимог до процедури працевлаштування необхідне для уникнення ризиків та помилок кожної людини, що планує розпочинати або продовжити трудову діяльність, – почала свої виступ юрист Сніжана Осиченко. Пані Сніжана навела відмінності між трудовим та цивільно-правовим договором, обов’язки роботодавця, строки трудового договору, випробування при прийнятті на роботу, підстави та умови матеріальної відповідальності працівників, строки захисту порушених прав працівника, органи, уповноважені здійснювати нагляд і контроль за дотриманням законодавства про працю, а також перелік необхідних для працевлаштування юридичних документів .
Начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Кулієвич розповіла безробітним про послуги, які надає служба зайнятості: консультації, підбір роботи, інформаційні послуги, як і коли отримати статус безробітного. Працівники бібліотеки підготували перегляд літератури, який допоможе людям, що шукають роботу підвищити рівень поінформованості щодо юридичних аспектів працевлаштування.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: