vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

День матері відзначають у травні, коли вже по-весняному тепло, лагідно світить сонце й розквітає природа. Бібліотека Дружби народів провела тематичний вечір «Довіку матінку шануйте, свій найсвятіший оберіг», на який завітали учнівська молодь Спеціалізованої школи № 193 й члени клубу «Світлиця».

 


Стоїть на землі Мати, вища і святіша від усіх богинь. Рідна Мати і рідна Україна – два крила любові, два крила несуть українську душу через віки і не в’януть у вічному польоті, бо тримає їх на світі материнська любов.
Про рідну землю – красиву й квітучу, де жили наші прадіди, діди, про матінку рідну, наш найсвятіший оберіг, про корінь роду українського, що сягає сивої давнини, – розповіли ведучі заходу Роза Слободенюк та Ірина Соколова.
Чудовою окрасою свята була етнографічна виставка старовинного одягу з багатьох регіонів України, яку організувала і прокоментувала Валентина Поліщук, член активу бібліотеки. Під час заходу звучали вірші, пісні, прислів’я й приказки про матір.
Чудові задушевні пісні про матір, про родину подарували гостям учасники самодіяльного фольклорного ансамблю «Подоляночка» територіального центру соціального обслуговування Подільського району м. Києва.
Усім гостям свято сподобалося, вони з цікавістю розглядали експонати виставки, спілкувалися поміж собою, дівчатка-школярки із задоволенням приміряли старовинні українські костюми, фотографувалися в них.
Для школярів це свято буде своєрідним нагадуванням, що мати це берегиня роду, берегиня домашнього тепла і затишку, яку треба цінувати, як найсвятіший ОБЕРІГ!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: