Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

День матері відзначають у травні, коли вже по-весняному тепло, лагідно світить сонце й розквітає природа. Бібліотека Дружби народів провела тематичний вечір «Довіку матінку шануйте, свій найсвятіший оберіг», на який завітали учнівська молодь Спеціалізованої школи № 193 й члени клубу «Світлиця».

 


Стоїть на землі Мати, вища і святіша від усіх богинь. Рідна Мати і рідна Україна – два крила любові, два крила несуть українську душу через віки і не в’януть у вічному польоті, бо тримає їх на світі материнська любов.
Про рідну землю – красиву й квітучу, де жили наші прадіди, діди, про матінку рідну, наш найсвятіший оберіг, про корінь роду українського, що сягає сивої давнини, – розповіли ведучі заходу Роза Слободенюк та Ірина Соколова.
Чудовою окрасою свята була етнографічна виставка старовинного одягу з багатьох регіонів України, яку організувала і прокоментувала Валентина Поліщук, член активу бібліотеки. Під час заходу звучали вірші, пісні, прислів’я й приказки про матір.
Чудові задушевні пісні про матір, про родину подарували гостям учасники самодіяльного фольклорного ансамблю «Подоляночка» територіального центру соціального обслуговування Подільського району м. Києва.
Усім гостям свято сподобалося, вони з цікавістю розглядали експонати виставки, спілкувалися поміж собою, дівчатка-школярки із задоволенням приміряли старовинні українські костюми, фотографувалися в них.
Для школярів це свято буде своєрідним нагадуванням, що мати це берегиня роду, берегиня домашнього тепла і затишку, яку треба цінувати, як найсвятіший ОБЕРІГ!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: