Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

В рамках Профорієнтаційного Фестивалю «ПроФФест» з метою підвищення серед молоді позитивного іміджу робітничих професій 11травня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості відправила учнів 9 класу ЗОШ № 6 в екологічний десант «В «Зелений маркет» – за професіями» до Сирецького дендрологічного парку загальнодержавного значення.


«Сьогодні світ професій дуже рухливий, багато нових спеціальностей виникає, а частина старих зникає зовсім, Вибір професії має значення як для самої людини, так і для суспільства. Це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі», – так розпочала екскурсію в. о директора Світлана Глухова. Пані Світлана на початку екскурсії також розповіла учням історію створення та авторів унікального парку з цінною колекцією дерев та кущів, проінформувала учнів про науково-дослідну роботу, яка проводиться на території Сирецького дендропарку, про колекції унікальних рослин. Фахівець розповіла про професії, якими необхідно оволодіти, щоб кваліфіковано працювати не тільки у дендрологічному парку, а й у сфері природничої діяльності. Це професії: ботанік, біолог, агрохімік, озеленювач, лісник, ландшафтний дизайнер, садівник та інші.
На заході учні мали змогу ознайомитися з ринком праці регіону, актуальними професіями сьогодення, навчальними закладами України. Всі бажаючі мали змогу пройти профдіагностичне тестування для визначення провідної сфери діяльності, проаналізувати отримані результати разом із фахівцем служби зайнятості Кулієвич Надією. Працівники бібліотеки, завідувач Елеонора Ліхторович й бібліотекар Тетяна Овчарова, запропонували учням пересувну виставку літератури, багато інформаційних матеріалів, які дозволять краще розібратися, у якій професійній сфері вони зможуть максимально самореалізуватися, а також нагадали адресу бібліотеки, куди вони можуть звертатись за додатковою інформацією.