Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Родина, сім’я це найдорожче для кожної людини. У сім’ї діти вчаться добра, вчаться шанувати всій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду. Мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишиванка, дідусева казка – усе це наша родовідна пам’ять, наші символи, наша історія. У сім’ї, де люблять один одного, де панує атмосфера взаємодопомоги, тепла, турботи, у такій сім’ї ростуть щасливі діти, а які батьки не хочуть бачити своїх дітей щасливими?


З нагоди Дня родини і Дня матері 13 травня в бібліотеці імені Андрія Головка відбулося родинне свято «Берегиня роду», на яке були запрошені учні 5-В класу ЗНЗ № 3. Школярі розповідали про своїх мам і тат, бабусь і дідусів, читали вірші, присвячені найріднішим людям. А потім власноруч виготували подарунки рідним – маленьких янголів-охоронців. На абонементі увазі користувачів представлена виставка-презент «Благословити світ любов’ю і життям».