vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Родина, сім’я це найдорожче для кожної людини. У сім’ї діти вчаться добра, вчаться шанувати всій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду. Мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишиванка, дідусева казка – усе це наша родовідна пам’ять, наші символи, наша історія. У сім’ї, де люблять один одного, де панує атмосфера взаємодопомоги, тепла, турботи, у такій сім’ї ростуть щасливі діти, а які батьки не хочуть бачити своїх дітей щасливими?


З нагоди Дня родини і Дня матері 13 травня в бібліотеці імені Андрія Головка відбулося родинне свято «Берегиня роду», на яке були запрошені учні 5-В класу ЗНЗ № 3. Школярі розповідали про своїх мам і тат, бабусь і дідусів, читали вірші, присвячені найріднішим людям. А потім власноруч виготували подарунки рідним – маленьких янголів-охоронців. На абонементі увазі користувачів представлена виставка-презент «Благословити світ любов’ю і життям».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: