Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

11 травня учні 6-Б і 5-Г класів гімназії «Синьоозерна» № 257 та 6-Б класу ЗНЗ № 3 стали учасниками «Мандрів в скуте кригою місто Тіней», яке організували читачам працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей.

 


З метою реалізації проекту «Люби рідне – читай українське» та з нагоди 135-річчя від дня народження Корнія Чуковського до бібліотеки завітала Марія Марченко – лауреат Корнійчуковської премії за 2016 рік. Молода письменниця познайомила присутніх із своєю дебютною роботою – повістю «Місто Тіней». Вона розповіла про сюжетну лінію твору. Ставши на пригодницький шлях Марти, головної героїні, зверталась до дітей знайти вихід із тієї чи іншої ситуації, вибрати той чи інший варіант допомоги. Школярі із захопленням «проходили» через пригоди дівчинки, зустрічалися із труднощами на її шляху, робили вибір серед її друзів.
Школярі дізналися і про навчання у літературних студіях у Києві дітей, які роблять «перші проби пера», про процес створення твору та його друк, про перемогу даного твору у трьох престижних українських конкурсах: Корнійчуковського, «Коронації слова» та «Напиши про мене» видавництва «Фонтан казок».
Допитливі читачі поставили гості чимало запитань, подарували квіти, отримали автографи та зробили селфі із письменницею.
Сповнені приємних вражень, та отримавши впевненість, що стати письменником може спробувати кожен, школярі повернулися у свої альма – матері.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: