vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

4 травня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провела зустріч «Захисники України – гордість держави» учасників АТО і військовозабов’язаних, що шукають роботу.

 


У заході взяли участь комісар Подільського РВК Привала Олексій та лейтенант Четвертняк Ігор. Полковник Привала привітав присутніх з Днем пам’яті та примирення і з Днем Перемоги. «Сьогодні кривава військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, ледь не щодня забираючи життя найкращих українських воїнів. Титанічна битва нашого народу за перемогу триває. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти трудовим успіхам», – наголосил військовий комісар. Він закликав чоловіків пройти службу за контрактом, яка поєднує в собі патріотичний вклад у розвиток Батьківщини та створюює основу для соціальної й економічної стабільності.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: