Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

27 квітня в рамках загальносистемного дня інформації «Читаймо найкраще – читаймо українське!» до районної бібліотеки №123 для дітей завітала володарка Почесної відзнаки «Заслужений для польської культури» (2014), нагороди Союзу Українок Америки та Фундації Лесі та Петра Ковалевих за книжку «Історії про троянди, дощ і сіль» (2013) відома українська письменниця Дзвінка Матіяш з презентацією книги «Марта з вулиці Святого Миколая», яка стала книгою-переможцем «Рейтингу критика» та увійшла у перелік «Кращих книг для дітей та підлітків 2016 року».

 


Зустріч авторки зюними читачами проходила дуже жваво. Діти дізналися про Дзвінку дуже багато цікавого, почули її плани на майбутнє. Кількість запитань не мали кінця. В книзі відгуків Дзвінка написала: «Ми говорили про їжаків, котів, поцілунки, подорож, дружбу і багато іншого». Сподіваємось, що дружба між бібліотекою і письменницею буде тривати й надалі.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: