vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

27 квітня в рамках Загальносистемного дня інформації «Читай найкраще! Читай українське!» в бібліотеці ім. Юрія Збанацького відбувся літературний подіум «Відкрий книги молодих». Учнів 5-А Фінансового ліцею чекала приємна зустріч з письменницею Оленою Крижановською (лауреатом «Коронації слова – 2016», молодшим науковим співробітником НПП «Голосіївський»).

 


Пані Олена презентувала нові книжки із серії «Бібліотечка Колоска»: «На межі міста і лісу», «Пригоди в Чарліссі», «Еко-казки та еко-проекти». В рамках зустрічі, діти із задоволенням спілкувалися з гостею та із цікавістю впізнавали квіти з презентованого фотоальбому «Первоцвіти – тендітна усмішка весни», підготовленого науковцями парку; дізналися про збереження біорізноманіття у природньо-заповідному фонді України, ознайомилися із Національним природним парком «Голосіївський», також згадали про Чорнобильську екологічну катастрофу та створення нового Чорнобильського біосферного заповідника. Школярів запросили відвідати парк та вручили сертифікати на екскурсію. Ліцей та бібліотека отримали у подарунок фотоальбом «Первоцвіти – тендітна усмішка весни» та нові книжки Олени Крижановської із серії « Бібліотечка Колоска».