Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

27 квітня бібліотека ім. Валі Котика для дітей долучилась до проведення загальносистемного дня інформації з красномовною назвою «Читай найкраще! Читай українське!».

 


В останні декілька років бібліотечний фонд поповнюється в основному книгами українською мовою.
На абонементі відділу обслуговування дітей 10 – 15 років була представлена книжкова виставка «Кращі сучасні українські автори». Твори останніх років Наталії Щерби, Марини та Сергія Дяченків, Олександра Єсаулова, Сашка Дерманського, Марини Павленко, Галини Малик, Дзвінки Матіяш, історичні твори Володимира Рутківського, Костянтина Матвієнка та Юрія Логвина користуються неабиякою популярністю у читачів старшого шкільного віку.
Дітям молодшого шкільного віку бібліотекарі запропонували твори українських письменників: Івана Андрусяка, Лесі Вороніної, Сергія Пантюха, Ніни Воскресенської, Богдана Логвиненка, Анастасії Крачковської, Валерія і Наталії Лапікур, Ксенії Ковальської, Грицька Бойка, Ганни Чубач, Лесі Мовчун, Олега Орача та ін. Яскравий та веселий перегляд літератури називався «Українським малюкам – українські пписьменники».
Ці виставки передували основній події цього дня – зустрічі з поетесою, педагогом, заслуженим вчителем України Віолеттою Дворецькою. Ця тендітна, молода душею жінка відразу заволоділа увагою учнів 2-го класу гімназії «Межигірська». Знайомство розпочалося з пісні про улюблену бабусю на слова пані Віолетти.
Повчальні вірші, цікаві загадки про тварин та природу, чудові пісні, які виконувалися разом з дітьми настільки захопили дітей та вчителів, що годинна зустріч минула, як одна хвилина. Наостанок всі гості та співробітники бібліотеки заспівали пісню про вчителя на слова пані Віолетти.
Збірку своїх віршів «Слово про Вчителя» авторка подарувала педагогу Наталії Миколаївні Мельниченко та бібліотеці. На згадку про зустріч діти сфотографувалися з пані Віолеттою і подарували їй чудовий букет весняних квітів.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: