Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

До загальносистемного Дня інформації «Читаймо найкраще! Читаймо українське!» 27 квітня в читальній залі центральної районної бібліотеки імені Івана Франка провідний бібліотекар Світлана Меренкова створила сучасне місто новинок літератури «Книжковий мегаполіс», які отримала бібліотека.

 


Завітавши до бібліотеки, ви потрапите на «Історичний майдан», щоб за сторінками книг ознайомитись з подіями в Україні від давнини до сьогодення. Знайдуть у книжковому місті корисні матеріали студенти на «Економік-стріт, а вчителів зацікавлять книги на «Педагогічному авеню». А про новинки з права довідаєтесь у «Правовому районі». На «Літературному проспекті» книгу до вподоби знайде кожний. В «Ліричному провулку» шанувальники поетичного слова почитають вірші для спокою душі.
Чекаємо вас за адресою: вулиця Кирилівська, 117 щоденно, крім п’ятниці з 12-00 до 20-00, в суботу й неділю з 11-00 до 18-00.