vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

27 квітня бібліотека № 11 запросила на голосні читання вихованців старшої групи ДНЗ № 468 та в рамках загальносистемного дня інформації «Читаймо найкраще! Читаймо українське!» провела для дітей «Подорож до країни казок».

 


Дошкільнята були надзвичайно активні у сприйманні казки. Слухаючи її, маленькі читайлики постійно переривали хід розповіді, втручались в події, звертались із запитання¬ми, намагаючись допомогти казковим героям. Бібліотекар Тетяна Овчарова ознайомила дітей з веселими авторськими віршованими казками Сашка Лірника, які учать добру, любові, родинним цінностям і хоробрості. Прочитала казку відомого українського письменника, фантазера і вигадника Станіслава Бондаренка «Жак, Русалка Кусалка та Бовтухась». Бібліотекарі своїми творчими акціями постійно доводять, що складо¬вою прищеплення дітям любові до книги й читання має бути розповідь, читання, прослуховування та інсценування казок, які виховують любов до рідної землі вже тому, що вони творіння народу. За словами Василя Сухомлинського, це «сві¬жий вітер, що роздуває вогник дитячої думки і мови». Дошкільнята грали в рухомі ігри, знайомились з книжками на виставці, яку підготувала малечі бібліотекар Тетяна Вербівська, гортали новенькі дитячі журнали, отримали солодкі нагороди за активність й добре знання народних казок та бажання прийти з батьками, щоб записатись до бібліотеки.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: