Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

27 квітня бібліотека № 11 запросила на голосні читання вихованців старшої групи ДНЗ № 468 та в рамках загальносистемного дня інформації «Читаймо найкраще! Читаймо українське!» провела для дітей «Подорож до країни казок».

 


Дошкільнята були надзвичайно активні у сприйманні казки. Слухаючи її, маленькі читайлики постійно переривали хід розповіді, втручались в події, звертались із запитання¬ми, намагаючись допомогти казковим героям. Бібліотекар Тетяна Овчарова ознайомила дітей з веселими авторськими віршованими казками Сашка Лірника, які учать добру, любові, родинним цінностям і хоробрості. Прочитала казку відомого українського письменника, фантазера і вигадника Станіслава Бондаренка «Жак, Русалка Кусалка та Бовтухась». Бібліотекарі своїми творчими акціями постійно доводять, що складо¬вою прищеплення дітям любові до книги й читання має бути розповідь, читання, прослуховування та інсценування казок, які виховують любов до рідної землі вже тому, що вони творіння народу. За словами Василя Сухомлинського, це «сві¬жий вітер, що роздуває вогник дитячої думки і мови». Дошкільнята грали в рухомі ігри, знайомились з книжками на виставці, яку підготувала малечі бібліотекар Тетяна Вербівська, гортали новенькі дитячі журнали, отримали солодкі нагороди за активність й добре знання народних казок та бажання прийти з батьками, щоб записатись до бібліотеки.