Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

25 квітня бібліотека № 11 провела екокруїз під назвою «Довкілля – неповторна казка. Тож бережи його, будь ласка», присвячений Всесвітньому дню Землі.

 


Ведуча заходу бібліотекар Тетяна Овчарова за допомогою мультимедійних засобів продемонструвала відеоматеріал учням 3класу ЗНЗ №45 про те, до яких непоправних втрат в природі приводить наша господарська діяльність та людська недбалість. Нераціонально використовується вода, природні ресурси, забруднюється повітря та знищуються деякі види тварин та рослин. Бібліотекар закликала не ставати духовно глухими, не звикати до стогону Землі та прочитала учням оповідання Василя Сухомлинського «Зламана яблунька». А ще провела екологічну гру на знання водойм нашої країни та презентувала цікавий журнал про природу «Колосок», який передплачує бібліотека. Діти написали та озвучили свої побажання щодо охорони природи. Учням була представлена книжкова виставка «Буду я природі другом».