vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

こんにちは (kon ni chi ha) – так звучить привітання японською мовою. 19 квітня учні 6 класу романо-германської гімназії з викладачами Чіка Сайто (Японська фундація Київського лінгвістичного університету) та Некеровою Мариною (Київський лінгвістичний університет), завітавши до бібліотеки імені Олександра Копиленка на зустріч-знайомство «Цікава розмова – Японською мовою», не могли уявити, що зможуть розмовляти японською мовою та писати нею.

 


Але Чіка-сан довела, що наполегливість і бажання навчитись новому – справді творять дива. Граючись в ієрогліфічну гру, діти зуміли японськими абетками – катаною і хіраганою, написати свої імена та прізвища, ознайомились з японським мовним етикетом та дізналися, що 5 травня в Японії святкують День дітей. А як же без японських ігор! Всі присутні з радістю долучилися до гри «Самурайський шолом», де присутні з японських газет майстрували шолом. І діти, і викладачі, і звісно, співробітники бібліотеки вдячні Чікі Сайто та Марині Некеровій за це свято.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: