Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

こんにちは (kon ni chi ha) – так звучить привітання японською мовою. 19 квітня учні 6 класу романо-германської гімназії з викладачами Чіка Сайто (Японська фундація Київського лінгвістичного університету) та Некеровою Мариною (Київський лінгвістичний університет), завітавши до бібліотеки імені Олександра Копиленка на зустріч-знайомство «Цікава розмова – Японською мовою», не могли уявити, що зможуть розмовляти японською мовою та писати нею.

 


Але Чіка-сан довела, що наполегливість і бажання навчитись новому – справді творять дива. Граючись в ієрогліфічну гру, діти зуміли японськими абетками – катаною і хіраганою, написати свої імена та прізвища, ознайомились з японським мовним етикетом та дізналися, що 5 травня в Японії святкують День дітей. А як же без японських ігор! Всі присутні з радістю долучилися до гри «Самурайський шолом», де присутні з японських газет майстрували шолом. І діти, і викладачі, і звісно, співробітники бібліотеки вдячні Чікі Сайто та Марині Некеровій за це свято.