vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

19 квітня працівники бібліотеки імені Юрія Збанацького для дітей запросили учнів 5-Б класу СШ № 193 в літературно-екологічний екскурс «Довкілля – неповторна казка, тож бережіть його будь ласка!». Захід присвячувався Дню довкілля та Міжнародному дню Землі.

 


Юні читачі дізналися, що ці свята це своєрідна масштабна акція, спрямована на привернення уваги всіх людей до існуючих і ймовірних проблем нашої планети. Більшість з них стосуються питань охорони навколишнього середовища, глобального потепління, збереження рослинності на планеті і тощо. Дуже важливо звернути увагу людства на необхідність озеленення вулиць, міст, країн, на те, що багатства Землі потрібно берегти, щоб передати їх наступним поколінням.
Разом із бібліотекарями діти відправилися в круїз, в якому зупинялися на таких зупинках: «Усе пов’язане в природі», «Сторінками Червоної книги», «Легендарні тварини і рослини», «Найвідоміші заповідники планети». П’ятикласники із задоволенням вирішували кросворди про різні природні явища та живий світ планети Земля.