vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

19 квітня шестикласники ЗНЗ № 3 та гімназії «Синьоозерна» № 257 долучилися до дня безпеки «Та на щастя є у нас служба порятунку», на який працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей запросили працівників Київської служби порятунку.

 


Школярі мали можливість поставити гостям запитання про їхню роботу, просили розповісти про гасіння останніх пожеж, на які їх викликали, зацікавилися чому саме цю професію обрали.
Шестикласники переглянули відео «Швидкість розповсюдження пожежі у квартирі», усвідомили правила гасіння пожежі та правила поведінки на пожежі.
Та найцікавішим для учнів була практична частина, коли кожен бажаючий мав можливість взяти у руки вогнегасник та спробувати ним користуватися.
Не забули працівники бібліотеки разом із читачами привітати гостей із професійним святом, яке відзначали рятувальники 17 квітня, та запросити їх на наступну зустріч аби обговорити правила поведінки у лісі та на воді.
Віримо, що такі зустрічі допоможуть уберегти наших читачів від неприємностей та навчать, як варто поводитися в екстремальних ситуаціях.