vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

12 квітня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провела лекцію-дискусію «Сучасні тенденції управління персоналом» для роботодавців, підприємців, керівників підприємств, менеджерів по персоналу, кадровиків та практичних психологів.

 


На зустріч була запрошена Світлана Калініна – доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, професор кафедри управління персоналом и економіки праці Інституту підготовки кадрів ГЗСУ.
Лектор представила досвід реалізації на підприємстві Комплексної програми управління людськими ресурсами, як найважливішими, необхідними для досягнення цілей підприємства, в тому числі й стратегічних, а також науково обґрунтованого підходу до управління персоналом.
Світлана Петрівна розповіла слухачам про основні програми роботи з персоналом: кадрову політику; мотивацію й стимулювання персоналу; розвиток персоналу; оцінку і атестацію персоналу. Бібліотека підготувала книжкову виставку: «Підбір персоналу». Тут представлена література, яка допоможе слухачам не тільки систематизувати знання з питань управління персоналом й оволодіти сучасними методиками професійного рекрутингу, а приймати рішення щодо професійної компетентності кандидата на посаду.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: