Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

12 квітня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провела лекцію-дискусію «Сучасні тенденції управління персоналом» для роботодавців, підприємців, керівників підприємств, менеджерів по персоналу, кадровиків та практичних психологів.

 


На зустріч була запрошена Світлана Калініна – доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, професор кафедри управління персоналом и економіки праці Інституту підготовки кадрів ГЗСУ.
Лектор представила досвід реалізації на підприємстві Комплексної програми управління людськими ресурсами, як найважливішими, необхідними для досягнення цілей підприємства, в тому числі й стратегічних, а також науково обґрунтованого підходу до управління персоналом.
Світлана Петрівна розповіла слухачам про основні програми роботи з персоналом: кадрову політику; мотивацію й стимулювання персоналу; розвиток персоналу; оцінку і атестацію персоналу. Бібліотека підготувала книжкову виставку: «Підбір персоналу». Тут представлена література, яка допоможе слухачам не тільки систематизувати знання з питань управління персоналом й оволодіти сучасними методиками професійного рекрутингу, а приймати рішення щодо професійної компетентності кандидата на посаду.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: