Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

11 квітня читачів районної бібліотеки №123 очікував сюрприз – зустріч з улюбленим дитячим письменником Сашком Дерманським. Молодші школярі підготували для пана Сашка інсценіровку «Карнавальний костюм» за уривком казкової повісті «Чудове Чудовисько».

 


Сашко Дерманський презентував свою нову книгу «День народження привида», представивши їм й інші книжки. Ця надзвичайна зустріч не залишила байдужим жодне дитяче серце. З кожною новою літературною зустріччю очі дітей випромінюють радість – вони захоплено слухають письменників. Під час зустрічі було весело, легко і цікаво, недарма Сашка Дерманського називають улюбленцем дітвори та найсмішнішим дитячим письменником.
Бібліотечний колектив щиро вдячний Сашку Дерманському за його чудові книжки та прекрасне спілкування з дітьми і сподівається на захоплюючі зустрічі з письменником в недалекому майбутньому.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: