vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

10 квітня бібліотека № 11 з нагоди Всесвітнього дня здоров’я провела інтерактивну годину «Скажи здоров’ю – так!». На зустріч з читачами літнього віку завітала лікар І категорії Аракчєєва Кристина Олегівна.

 


«Здоров’я є однією з основних цінностей і найдорожчим багатством людини. Лікарі констатують: здоров’я людини на 50 % визначається умовами і способом життя, на 25% – екологічними умовами, на 15% обумовлене генетичними факторами і лише на 10% – діяльністю системи охорони здоров’я», – так розпочала спілкування з присутніми пані Кристина. Відповідаючи на питання про походження та профілактику деяких вікових захворювань, лікар акцентувала увагу на дотримання здорового способу життя, складовими якого є гармонійний режим поєднання роботи та відпочинку, оптимальне харчування, фізична активність, дотримання гігієни, відсутність шкідливих звичок, доброзичливе ставлення до оточуючих і до життя взагалі.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: