vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

10 квітня бібліотека № 11 з нагоди Всесвітнього дня здоров’я провела інтерактивну годину «Скажи здоров’ю – так!». На зустріч з читачами літнього віку завітала лікар І категорії Аракчєєва Кристина Олегівна.

 


«Здоров’я є однією з основних цінностей і найдорожчим багатством людини. Лікарі констатують: здоров’я людини на 50 % визначається умовами і способом життя, на 25% – екологічними умовами, на 15% обумовлене генетичними факторами і лише на 10% – діяльністю системи охорони здоров’я», – так розпочала спілкування з присутніми пані Кристина. Відповідаючи на питання про походження та профілактику деяких вікових захворювань, лікар акцентувала увагу на дотримання здорового способу життя, складовими якого є гармонійний режим поєднання роботи та відпочинку, оптимальне харчування, фізична активність, дотримання гігієни, відсутність шкідливих звичок, доброзичливе ставлення до оточуючих і до життя взагалі.