vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

6 квітня в центральну районну бібліотеку імені Івана Франка завітали учні 4 класу ЗНЗ № 114 на цукерне знайомство «Літературні герої».

 


Бібліотекар Софія Лунейко розповіла дітям, як з’явилися перші цукерки, як в давнину кондитери виготовляли солодощі, з чого вони були зроблені та про послідовність виготовлення цукерок на сучасних кондитерських фабриках. Далі діти з цікавістю прослухали уривки з творів, літературні герої яких є в назвах цукерок: «Дюймовочка», «Сорочинський ярмарок», «для Попелюшки», «Для Білосніжки», «Білочка», «Восточные сказки», «Принц» тощо та складали власні казки й історії. З великим інтересом та азартом четвертокласники взяли участь у квест-грі «Відшукаєш книжку – отримаєш смачний приз», в ході якої знаходили на полицях книги з іменами героїв, якими названі цукерки. Також вони взяли участь у конкурсах та іграх «Ласуни та Ласунки», «Ловці солодощів», «Каракуми», за що отримували солодкі призи. В цей день у бібліотеці було гамірно, весело, солодко та цікаво.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: