Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

6 квітня в центральну районну бібліотеку імені Івана Франка завітали учні 4 класу ЗНЗ № 114 на цукерне знайомство «Літературні герої».

 


Бібліотекар Софія Лунейко розповіла дітям, як з’явилися перші цукерки, як в давнину кондитери виготовляли солодощі, з чого вони були зроблені та про послідовність виготовлення цукерок на сучасних кондитерських фабриках. Далі діти з цікавістю прослухали уривки з творів, літературні герої яких є в назвах цукерок: «Дюймовочка», «Сорочинський ярмарок», «для Попелюшки», «Для Білосніжки», «Білочка», «Восточные сказки», «Принц» тощо та складали власні казки й історії. З великим інтересом та азартом четвертокласники взяли участь у квест-грі «Відшукаєш книжку – отримаєш смачний приз», в ході якої знаходили на полицях книги з іменами героїв, якими названі цукерки. Також вони взяли участь у конкурсах та іграх «Ласуни та Ласунки», «Ловці солодощів», «Каракуми», за що отримували солодкі призи. В цей день у бібліотеці було гамірно, весело, солодко та цікаво.