Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

6 квітня працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей, реалізуючи проект «Люби рідне – читай українське!», з учнями 3-А класу ШДС «Перлина» провели голосні читання «Лісові тварини» за творами Платона Воронька.

 


Третьокласники дізналися про життєвий та творчий шлях майстра поетичного слова. Школярам було цікавим дізнатися про бойовий шлях поета під час Другої світової війни. Вони із захопленням долучилися до «передбачуваного читання» дитячих поезій Платона Воронька – «Помагай», «Їжачок – хитрячок», були активними під час бесіди за твором «Помагай», визначили, що у хлопчика є певне ім’я, але усі його звуть Помагаєм через те, що він усім допомагає без прохання, йому подобається виконувати якусь роботу, і він бачить її результат.
А потім кожен школяр зробив із ниток аплікацію свого їжачка. У одних він вийшов хитрячком, у других – розумником, у третіх – мрійником.
Своїх їжачків третьокласники понесли додому разом із враженням від нових творів Платона Воронька, з якими познайомилися сьогодні.