Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

6 квітня до бібліотеки імені Валі Котика завітали учні 3-го класу ЗОШ №10 на музичну церемонію «Ханамі». Музикознавець, добрий друг бібліотеки, знавець і шанувальниця народних інструментів Мещерякова Радміла розповіла дивовижну казку з японським колоритом.

 


Цього разу пані Радміла використовувала в своїй музичній композиції східні мелодії та музичні інструменти, які притаманні лише Японії. Казка настільки захопила дітей, що вони і самі взяли в ній участь, граючи на дзвіночках та підтанцьовуючи в такт вишуканій мелодії.
Пані Радміла запропонувала дітям намалювати ієрогліф, який символізував би їхню мрію. Через деякий час дивовижні малюнки були готові.
Для кожного учасника заходу були приготовані особливі презенти у вигляді японської гравюри з надрукованим текстом притчі.
Сподіваємось, що пані Радмілі та співробітникам бібліотеки вдалося хоча б трохи наблизити таємничу Японію до України та зацікавити учнів історією древньої країни.