vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

6 квітня до бібліотеки імені Валі Котика завітали учні 3-го класу ЗОШ №10 на музичну церемонію «Ханамі». Музикознавець, добрий друг бібліотеки, знавець і шанувальниця народних інструментів Мещерякова Радміла розповіла дивовижну казку з японським колоритом.

 


Цього разу пані Радміла використовувала в своїй музичній композиції східні мелодії та музичні інструменти, які притаманні лише Японії. Казка настільки захопила дітей, що вони і самі взяли в ній участь, граючи на дзвіночках та підтанцьовуючи в такт вишуканій мелодії.
Пані Радміла запропонувала дітям намалювати ієрогліф, який символізував би їхню мрію. Через деякий час дивовижні малюнки були готові.
Для кожного учасника заходу були приготовані особливі презенти у вигляді японської гравюри з надрукованим текстом притчі.
Сподіваємось, що пані Радмілі та співробітникам бібліотеки вдалося хоча б трохи наблизити таємничу Японію до України та зацікавити учнів історією древньої країни.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: