vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

У рамках Року Японії в Україні 3 квітня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні відкрилася книжково-ілюстративна  виставка «Ця екзотична Японія».

 


Презентовано тематичний матеріал, присвячений історії, культурі, мистецтву та народному побуту країни. Представлені художні твори майстрів японського слова, класиків світової літератури, такі як «Жінка в пісках» Кобо Абе, «Країна снігу» Янусарі Кавабата, «1Q84», «Погоня за вівцею» Харукі Муракамі, «Лірика» Ісікава Такубоку, «Новели» Рюноске Акатугава та інші. Блискучу майстерність у жанрі танка, ренга, хайку поетів давно минулих часів розкриває збірка «Японська класична поезія».
Особливу увагу до себе привертають  яскраві орігамі,  зроблені руками  юної читачки  Аліни Хохич і бібліотекарем Ганною  Моториною, а також, картини нашої читачки, художника – аматора, Тетяни Абросимової.
В подальшому виставка поновлюватиметься актуальними тематичними матеріалами. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати бібліотеку за адресою, вул. Олени Теліги, 55.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: