Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

У рамках Року Японії в Україні 3 квітня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні відкрилася книжково-ілюстративна  виставка «Ця екзотична Японія».

 


Презентовано тематичний матеріал, присвячений історії, культурі, мистецтву та народному побуту країни. Представлені художні твори майстрів японського слова, класиків світової літератури, такі як «Жінка в пісках» Кобо Абе, «Країна снігу» Янусарі Кавабата, «1Q84», «Погоня за вівцею» Харукі Муракамі, «Лірика» Ісікава Такубоку, «Новели» Рюноске Акатугава та інші. Блискучу майстерність у жанрі танка, ренга, хайку поетів давно минулих часів розкриває збірка «Японська класична поезія».
Особливу увагу до себе привертають  яскраві орігамі,  зроблені руками  юної читачки  Аліни Хохич і бібліотекарем Ганною  Моториною, а також, картини нашої читачки, художника – аматора, Тетяни Абросимової.
В подальшому виставка поновлюватиметься актуальними тематичними матеріалами. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати бібліотеку за адресою, вул. Олени Теліги, 55.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: