vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af


Шановні користувачі! Обслуговування у публічних бібліотеках Подільського району на період карантинних обмежень, пов’язаних з короновірусом  Covid-19, здійснюється за таким графіком За додатковою інформацією звертатися: - телефон: 468-01-10 - електронна адреса:crb_franko@ukr.net

Щороку, 2 квітня, ми святкуємо Міжнародний день дитячої книги. Кожна людина розуміє, яке місце в її житті посідає книга. “Коли читаєш, мудрість набираєш”, “Книгу читай – життя пізнавай” – так каже народна мудрість. Напередодні цього дня бібліотека імені Віктора Некрасова Подільської ЦБС запропонувала своїм читачам акцію “Душі людської доброта”, під час якої, бібліотеці було подаровано 30 цікавих і пізнавальних книг: кольорові енциклопедії навколишнього світу, корисні довідники для навчання, науково-популярна література, історична та художня література. Працівники бібліотеки висловлюють щиру подяку своїм читачам!