vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af


Обслуговування користувачів у публічних бібліотеках  Подільського району на період карантину вихідного дня через коронавірус  Covid-19, здійснюється за таким графіком

За додатковою інформацією звертатися: - телефон: 468-01-10 - електронна адреса:crb_franko@ukr.net

Уперше в стінах бібліотеки Дружби народів відбулася омріяна зустріч з відомою українською поетесою – Антонією Цвід. Вечір ліричної поезії «Нехай кохання править світом» зібрав любителів любовної лірики, знавців літератури, бібліотечних фахівців.

Поетеса, в притаманній тільки їй, жагучо-пристрасній манері – читала свої ліричні, філософсько-еротичні вірші. На радість шанувальників вона представила ювілейну поетичну збірку-трикнижжя “МІЖ ДВОХ РАПІР”, яка нещодавно вийшла з друку. Гармонійне поєднання високої поезії з цікавими епізодами творчого життя поетеси зачарували гостей, вони незчулися, як пролетіли щасливі миті спілкування з прекрасним…
Сподіваємося, що зустрічі з Антонією Цвід – справжньою перлиною української поезії, й надалі будуть радувати поціновувачів її творчості.