vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

«Щоб щаслива була!» – таку назву мала творча зустріч 28 березня в бібліотеці № 11 з Любов’ю Гонтарук – поетесою, прозаїком, перекладачем, педагогом, членом Національної спілки письменників України, автором тридцяти дев’яти прозових і поетичних книг.

З захопленням слухали гості вечора, в основному жіноча аудиторія, цікаву і романтичну поему «Я їх любив: кохані жінки Тараса Шевченка». Образною мовою автор ознайомила присутніх з іншим Шевченком, який був не лише генієм, а й простою земною людиною. В авторському виконанні звучали вірші, присвячені коханим жінкам Шевченка. Захоплена прихильниця творчості Олеся Терентійовича Гончара письменниця Любов Гонтарук подарувала бібліотеці свою книгу «Щоб щаслива була», яка є своєрідним літописом про багатолітню дружбу з видатним письменником. Любов Романівна розповіла про нову книгу « Я – війна», яка вийшла у 2017році, щедро роздаровувала свої книги гостям й бібліотеці. Чисті і осяйні твори пані Любові роблять душі кращими, добрішими, красивішими, безстрашнішими перед випробуваннями долі, впевненими у собі. Лірична і мрійлива душа поетеси просвічується у кожному її вірші, кожному оповіданні, романі. Любов Романівна на прохання слухачів прочитала низку своїх афоризмів і філософських перлинок-роздумів на вічні теми буття, які увійшли у нову книгу «Іскри жар-птиці -2».