vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

«Щоб щаслива була!» – таку назву мала творча зустріч 28 березня в бібліотеці № 11 з Любов’ю Гонтарук – поетесою, прозаїком, перекладачем, педагогом, членом Національної спілки письменників України, автором тридцяти дев’яти прозових і поетичних книг.

З захопленням слухали гості вечора, в основному жіноча аудиторія, цікаву і романтичну поему «Я їх любив: кохані жінки Тараса Шевченка». Образною мовою автор ознайомила присутніх з іншим Шевченком, який був не лише генієм, а й простою земною людиною. В авторському виконанні звучали вірші, присвячені коханим жінкам Шевченка. Захоплена прихильниця творчості Олеся Терентійовича Гончара письменниця Любов Гонтарук подарувала бібліотеці свою книгу «Щоб щаслива була», яка є своєрідним літописом про багатолітню дружбу з видатним письменником. Любов Романівна розповіла про нову книгу « Я – війна», яка вийшла у 2017році, щедро роздаровувала свої книги гостям й бібліотеці. Чисті і осяйні твори пані Любові роблять душі кращими, добрішими, красивішими, безстрашнішими перед випробуваннями долі, впевненими у собі. Лірична і мрійлива душа поетеси просвічується у кожному її вірші, кожному оповіданні, романі. Любов Романівна на прохання слухачів прочитала низку своїх афоризмів і філософських перлинок-роздумів на вічні теми буття, які увійшли у нову книгу «Іскри жар-птиці -2».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: