vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Обслуговування користувачів у публічних бібліотеках  Подільського району на період карантину вихідного дня через коронавірус  Covid-19, здійснюється за таким графіком

За додатковою інформацією звертатися: - телефон: 468-01-10 - електронна адреса:crb_franko@ukr.net

До 135 річчя від дня народження Корнія Чуковського 29 та 30 березня працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського, вихованці старших груп ДНЗ №142 «Сонячний» й старшої та середньої груп ШДС «Перлина» були учасниками костюмованого балу «От зраділи всі звірята! Стали весело співати!».

Усі гості балу зібралися біля самовару Мухи-Цокотухи, де відгадували загадки, брали участь у вікторині за творами Корнія Івановича, переглянули діафільми «Мийдодир» і «Бармалей». Та який же бал проходить без танців? Усі гості, а тут були Ведмедики і Лисички, Зайчики і Білочки, Тигренята й Поросята, Вовчики і Крокодил, Півник і Качечка – всі весело танцювали. Наприкінці завідуюча бібліотеки Олена Довгалюк вручила дошкільнятам подарунок від Мухи-Цокотухи – в’язку бубликів до чаювання.