vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

29 березня в бібліотеку імені Юрія Збанацького на годину книготерапії «На дозвіллі не сумуй – прочитай і поміркуй» завітали учні 3-Б класу СШ №193.


Дітлахи дізналися, що хороша книга – це не лише приємні враження від прочитаного, а й справжні ліки від нудьги та поганого настрою. Гарні книги допомагають знаходити вихід із складних життєвих ситуацій. «Лікуватися» хорошою літературою потрібно і необхідно. Художня література не обіцяє миттєвих змін за сім простих кроків, однак захопливі романи розповідають життєві історії і надихають, оповідання втішають та спонукають до роздумів, а поезія, як показали експерименти, покращує пам’ять. А іноді книжка просто допомагає відволіктися від проблем, занурюючи у дивний інший світ, з якого повертаєшся оновленим і готовим знову рішуче боротися. І яка ж терапія без захопливих та цікавих ігор та конкурсів? Маленькі читайлики з захопленням зіграли в Корзинку Дядечка Запитайлика, Літературний базар, помандрували Країною «Казкарією» та впізнали «Улюбленого автора».

І мудрі поради, і жарти дотепні, 
Думки, що летять крізь кордони та мури,-
Усе чим приваблює світ цей безмежний, –
Усе це дарує світ літератури. 


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: