Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

29 березня в бібліотеку імені Юрія Збанацького на годину книготерапії «На дозвіллі не сумуй – прочитай і поміркуй» завітали учні 3-Б класу СШ №193.


Дітлахи дізналися, що хороша книга – це не лише приємні враження від прочитаного, а й справжні ліки від нудьги та поганого настрою. Гарні книги допомагають знаходити вихід із складних життєвих ситуацій. «Лікуватися» хорошою літературою потрібно і необхідно. Художня література не обіцяє миттєвих змін за сім простих кроків, однак захопливі романи розповідають життєві історії і надихають, оповідання втішають та спонукають до роздумів, а поезія, як показали експерименти, покращує пам’ять. А іноді книжка просто допомагає відволіктися від проблем, занурюючи у дивний інший світ, з якого повертаєшся оновленим і готовим знову рішуче боротися. І яка ж терапія без захопливих та цікавих ігор та конкурсів? Маленькі читайлики з захопленням зіграли в Корзинку Дядечка Запитайлика, Літературний базар, помандрували Країною «Казкарією» та впізнали «Улюбленого автора».

І мудрі поради, і жарти дотепні, 
Думки, що летять крізь кордони та мури,-
Усе чим приваблює світ цей безмежний, –
Усе це дарує світ літератури. ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: