vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Обслуговування користувачів у публічних бібліотеках  Подільського району на період карантину вихідного дня через коронавірус  Covid-19, здійснюється за таким графіком

За додатковою інформацією звертатися: - телефон: 468-01-10 - електронна адреса:crb_franko@ukr.net

Нещодавно бібліотеці № 11 увазі читачів представлена книжково-ілюстративна виставка «Маленька країна»Японія: традиції, люди, душа.

 


На виставці експонується література, завдяки якій читачі зможуть дізнатися більше про цю загадкову країну, її історію та культуру. Ознайомляться із видом стародавнього мистецтва складання фігурок з паперу – оріґамі; знайдуть відповіді на питання: що приховує давня традиція паперових ляльок хіна нагасі, що таке японські шахи, стратегічні настільні ігри – шьогі та го, японський сніданок та онігірі – японський чай, класичний японський одяг – кімоно, мистецтво ікебана та бонсай; зможуть порівняти декоративну японську вишню – сакуру з українською вишнею.
Також на виставці представлено кращі зразки японської класичної поезії хокку (хайку) і танка та з книгами відомих представників сучасної японської прозової літератури.