Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

У рамках проекту «Люби рідне – читай українське» 23 березня у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей відбулося знайомство з творчістю Платона Воронька.

 


Учні 2-А класу ШДС «Перлина» познайомилися із життєвим і творчим шляхом письменника.
Бібліотекар Ольга Соломонюк запросила школярів до «передбачуваного» читання поезії Платона Воронька «Помагай». Бібліотекар читала поезію, а коли зупинялася – читачі мали сказати, яке слово має бути наступним.
Другокласники майже не помилялися. Та і як можна помилитися у співучій поезії майстра, якщо автор підбирав прості слова із легкою римою.
А далі була цікава гра-читання «Встав слово». Ольга Вікторівна запросила дев’ятьох другокласників, кожному у руки дала папірець із словом, яке потрібно було поставити на місце крапок у поезії «Я слухав співи солов’я…». Сама ж поезія була записана на дошці. Учасники гри виконали завдання. Ті школярі, які не були задіяні у грі, вийшли до дошки аби перевірити своїх однокласників. По завершенню бібліотекар запропонувала прочитати дану поезію вголос. Під час голосного читання другокласники зайшлися сміхом, відчувши помилку, яку не помітили. Адже переплутані слова показали несенітницю речення. Її швидко виправили і вдруге прочитали вголос цю поезію.
А потім другокласники приступили до творчої роботи – виготовлення паперового птаха. Тут були і сині птахи мрії, і жовто-блакитні – патріотичні, і червоні малинівки, і різнокольорові – фантастичні. Із Вороньківськими птахами другокласники повернулися до школи.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: