Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Чудовим концертом вихованців Дитячої музичної школи № 35 м. Києва, відзначили учні 7-го класу Фінансового ліцею 175-річчя від дня народження великого композитора в музичному салоні «Микола Віталійович Лисенко – сонце української музики» бібліотеки Дружби народів.


Від викладача музики Єви Лукач вони дізналися про життя і творчість видатного українця й були вражені талановитим виконанням творів Миколи Лисенка. Любов Мельник колоритно виконала жартівливі українські народні пісні в обробці Лисенка «Ой, піду я до млина» та «Лугом іду». Журливо звучала елегія «Пам’яті Шевченка» у виконанні Вероніки Ніколаєвої (віолончель). Олексій Івашуткін в супроводі фортепіано виконав на трубі романс «Не забудь юних днів». Прозвучали інші фортепіанні твори композитора у виконанні викладача музики Єви Василівни. Приємно, що багато вихованців музичної школи, багаторічним директором якої є Олександр Шаліт, стали лауреатами й переможцями численних музичних конкурсів.
Концерт сподобався, тож усі розходилися у піднесеному настрої, зачаровані творчістю великого композитора, без якого українську музику уявити неможливо.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: