vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Чудовим концертом вихованців Дитячої музичної школи № 35 м. Києва, відзначили учні 7-го класу Фінансового ліцею 175-річчя від дня народження великого композитора в музичному салоні «Микола Віталійович Лисенко – сонце української музики» бібліотеки Дружби народів.


Від викладача музики Єви Лукач вони дізналися про життя і творчість видатного українця й були вражені талановитим виконанням творів Миколи Лисенка. Любов Мельник колоритно виконала жартівливі українські народні пісні в обробці Лисенка «Ой, піду я до млина» та «Лугом іду». Журливо звучала елегія «Пам’яті Шевченка» у виконанні Вероніки Ніколаєвої (віолончель). Олексій Івашуткін в супроводі фортепіано виконав на трубі романс «Не забудь юних днів». Прозвучали інші фортепіанні твори композитора у виконанні викладача музики Єви Василівни. Приємно, що багато вихованців музичної школи, багаторічним директором якої є Олександр Шаліт, стали лауреатами й переможцями численних музичних конкурсів.
Концерт сподобався, тож усі розходилися у піднесеному настрої, зачаровані творчістю великого композитора, без якого українську музику уявити неможливо.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: