Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

У Всесвітній день водних ресурсів бібліотека імені Юрія Збанацького запросила своїх читачів, учнів 5-В класу СШ № 93, в екологічний екскурс «Дивовижне вічне коло є в цілющої води».


Цікавою і пізнавальною для школярів була розповідь про воду, до якої ми ставимося звично, і навіть не уявляємо, наскільки цінним багатством у світі є проста вода.
Учасникам було запропоновано здійснити такі зупинки в екскурсі: «Планета Вода» містила загальні відомості про воду, походження життя на Землі; «Моря та океани» присвячувалась морським та прісноводним тваринам і рослинам; «Ріки та озера мого міста» ознайомила з відомими і маловідомими водоймами Києва; «Красуні та чудовиська» повідала про цікаві випадки пристосування водних тварин до навколишнього середовища.
Велику увагу привернули до себе фотографії кристалів води відомого японського вченого Масару Емото.
Діти із задоволенням відповідали на запитання вікторини, за що отримали маленькі подарунки. Та найголовнішим стало розуміння, що вода – скарб, який треба берегти.