vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

22 березня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провела тренінг-семінар для людей, що шукають роботу «Сучасний підхід до пошуку роботи», мета якого – підвищення рівня поінформованості щодо сучасних методів та джерел пошуку роботи, розробка індивідуального плану пошуку роботи з урахуванням власних потреб і сучасних тенденцій на ринку праці.


Фахівець центру зайнятості Надія Кулієвич наголосила на тому, що, входячи на ринок праці, потрібно дати відповідь на запитання: ким я хочу і можу працювати? Де працювати? За яку оплату? Як знайти потенційного працедавця? Як отримати робоче місце? Саме такий, свідомий підхід до пошуку роботи є ефективним на сучасному ринку праці. У ході тренінгу-семінару безробітні отримали навички комплексного пошуку роботи, самопрезентації, ознайомились з правилами поведінки на співбесіді, проаналізували причини невдач у пошуку роботи, набули досвіду пошуку компромісних варіантів поєднання власних потреб з потребами роботодавця. Бібліотекарі підготували тематичний перегляд літератури, який допоможе учасникам тренінгу зміцнити віру у власні можливості, дасть важливі поради шукачам роботи.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: