Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

22 березня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провела тренінг-семінар для людей, що шукають роботу «Сучасний підхід до пошуку роботи», мета якого – підвищення рівня поінформованості щодо сучасних методів та джерел пошуку роботи, розробка індивідуального плану пошуку роботи з урахуванням власних потреб і сучасних тенденцій на ринку праці.


Фахівець центру зайнятості Надія Кулієвич наголосила на тому, що, входячи на ринок праці, потрібно дати відповідь на запитання: ким я хочу і можу працювати? Де працювати? За яку оплату? Як знайти потенційного працедавця? Як отримати робоче місце? Саме такий, свідомий підхід до пошуку роботи є ефективним на сучасному ринку праці. У ході тренінгу-семінару безробітні отримали навички комплексного пошуку роботи, самопрезентації, ознайомились з правилами поведінки на співбесіді, проаналізували причини невдач у пошуку роботи, набули досвіду пошуку компромісних варіантів поєднання власних потреб з потребами роботодавця. Бібліотекарі підготували тематичний перегляд літератури, який допоможе учасникам тренінгу зміцнити віру у власні можливості, дасть важливі поради шукачам роботи.