Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Експрес-огляд нових надходжень «Бюро літературних новинок» проведено для учнів 8-В класу у Спеціалізованій школі № 193 з поглибленим вивченням української мови та літератури.

 


Ніна Онищенко, фахівець бібліотеки Дружби народів, запропонувала юнакам та дівчатам знайомство з новими книгами, що надійшли до бібліотеки, зокрема з творами українських і зарубіжних авторів: Андрія Демиденка «Свобода – моя група крові», Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном», Василя Шкляра «Чорне сонце», Стівена Кінга «Країна розваг», О. Генрі «Дари волхвів» та інші. Ці книги викликали в учнів щиру зацікавленість і бажання їх прочитати.
А ще школярі взяли участь в анкетуванні «Мотиватори читання учнівської молоді», результати якого дозволять бібліотекарям зробити аналіз потреб та інтересів сучасної юнацької категорії користувачів, що сприятиме подальшому поліпшенню їх обслуговування.