vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Експрес-огляд нових надходжень «Бюро літературних новинок» проведено для учнів 8-В класу у Спеціалізованій школі № 193 з поглибленим вивченням української мови та літератури.

 


Ніна Онищенко, фахівець бібліотеки Дружби народів, запропонувала юнакам та дівчатам знайомство з новими книгами, що надійшли до бібліотеки, зокрема з творами українських і зарубіжних авторів: Андрія Демиденка «Свобода – моя група крові», Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном», Василя Шкляра «Чорне сонце», Стівена Кінга «Країна розваг», О. Генрі «Дари волхвів» та інші. Ці книги викликали в учнів щиру зацікавленість і бажання їх прочитати.
А ще школярі взяли участь в анкетуванні «Мотиватори читання учнівської молоді», результати якого дозволять бібліотекарям зробити аналіз потреб та інтересів сучасної юнацької категорії користувачів, що сприятиме подальшому поліпшенню їх обслуговування.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: