vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

Березень часто називають Шевченківським. І це не випадково. В історії кожного народу є імена, що складають його славу, велич і національну гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Щороку навесні Великий Кобзар приходить і до бібліотеки № 11.

 


До дня народження Тараса Шевченка в бібліотеці оформлена книжкова виставка «Ми – діти України і Шевченка». Протягом тижня бібліотекар Тетяна Овчарова проводила літературні години, наголошуючи, що творчість Шевченка є важливою часткою духовної спадщини України і завжди виконує місію виховання патріотизму в українців. Бібліотекар розповіла про дитинство й творчість Тараса Шевченка та презентувала книжкову виставку. А ще діти читали улюблені поезії Кобзаря, пізнаючи велич Тарасового слова.
Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.