vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Березень часто називають Шевченківським. І це не випадково. В історії кожного народу є імена, що складають його славу, велич і національну гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Щороку навесні Великий Кобзар приходить і до бібліотеки № 11.

 


До дня народження Тараса Шевченка в бібліотеці оформлена книжкова виставка «Ми – діти України і Шевченка». Протягом тижня бібліотекар Тетяна Овчарова проводила літературні години, наголошуючи, що творчість Шевченка є важливою часткою духовної спадщини України і завжди виконує місію виховання патріотизму в українців. Бібліотекар розповіла про дитинство й творчість Тараса Шевченка та презентувала книжкову виставку. А ще діти читали улюблені поезії Кобзаря, пізнаючи велич Тарасового слова.
Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: