vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

59 засідання клубу «Кияни». Нещодавно в галереї Висоцького по вулиці Воздвиженська, 40 відбулося виїзне засідання краєзнавчого клубу «Кияни» присвячене пам’яті Володимира Висоцького. Засідання відкрила менеджер галереї Ліза Логінова.

 


Вона привітала членів клубу і запросила до виступу київського барда Сергія Бондарчука, який виконав три пісні Висоцького. Після цього науковий співробітник галереї Наталія Блохіна розповіла про історію створення галереї, а також про деякі моменти зв’язків Висоцького з нашим містом. В театрі імені Лесі Українки працювала його перша дружина – Ізольда Жукова. В Києві мешкала його бабуся – Ірина Олексіївна. В 1971 році в театрі оперети відбулися гастролі Московського Театру на Таганці за участю Висоцького. На початку 70-х років Висоцький неодноразова давав концерти в багатьох київських підприємствах. Виступ голови клубу Віталія Баканова був присвячений його особистим враженням першого знайомства ( в 1967 році) з творчістю Володимира Висоцького. Ліза Логінова зачитала оповідання члена клубу Юрія Сімонова «Концерт Висоцького». Олена Муравйова розповіла про свої дослідження київських коренів родини Висоцьких. Тетяна Бабікова розповіла про виступ Висоцького в київському інституті мікробіології. Дослідник історії київських вулиць Олександр Резнік розповів про історію виникнення назви київського бульвару Володимира Висоцького. Євген Рейцен зачитав свої вірши про Висоцького і показав деякі вирізки з старих газет і журналів про Висоцького. Ці матеріали він подарував галереї. Елеонора Зима зачитала свій вірш про Висоцького. Бард Борис Кесельман заспівав пісні Висоцького і зачитав про нього свої нові вірші. Гість клубу відомий київський бард и поет Анатолій Лемиш зачитав свої вірши про Висоцького, розповів про своє відвідання театру на Таганці в 1977 році. Також подарував галереї свої фотографії Висоцького, програмки його виступів та інші цікаві матеріали. На цьому засідання було завершено, і Віталій Баканов щиро подякував працівникам галереї за такий теплий прийом і цікаву насичену програму зустрічі. Засідання закінчилось дружнім чаюванням.
Наступне засідання клубу заплановано на 19 березня о 12.00 у приміщені бібліотеки ім. О. Грибоєдова.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: