Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

59 засідання клубу «Кияни». Нещодавно в галереї Висоцького по вулиці Воздвиженська, 40 відбулося виїзне засідання краєзнавчого клубу «Кияни» присвячене пам’яті Володимира Висоцького. Засідання відкрила менеджер галереї Ліза Логінова.

 


Вона привітала членів клубу і запросила до виступу київського барда Сергія Бондарчука, який виконав три пісні Висоцького. Після цього науковий співробітник галереї Наталія Блохіна розповіла про історію створення галереї, а також про деякі моменти зв’язків Висоцького з нашим містом. В театрі імені Лесі Українки працювала його перша дружина – Ізольда Жукова. В Києві мешкала його бабуся – Ірина Олексіївна. В 1971 році в театрі оперети відбулися гастролі Московського Театру на Таганці за участю Висоцького. На початку 70-х років Висоцький неодноразова давав концерти в багатьох київських підприємствах. Виступ голови клубу Віталія Баканова був присвячений його особистим враженням першого знайомства ( в 1967 році) з творчістю Володимира Висоцького. Ліза Логінова зачитала оповідання члена клубу Юрія Сімонова «Концерт Висоцького». Олена Муравйова розповіла про свої дослідження київських коренів родини Висоцьких. Тетяна Бабікова розповіла про виступ Висоцького в київському інституті мікробіології. Дослідник історії київських вулиць Олександр Резнік розповів про історію виникнення назви київського бульвару Володимира Висоцького. Євген Рейцен зачитав свої вірши про Висоцького і показав деякі вирізки з старих газет і журналів про Висоцького. Ці матеріали він подарував галереї. Елеонора Зима зачитала свій вірш про Висоцького. Бард Борис Кесельман заспівав пісні Висоцького і зачитав про нього свої нові вірші. Гість клубу відомий київський бард и поет Анатолій Лемиш зачитав свої вірши про Висоцького, розповів про своє відвідання театру на Таганці в 1977 році. Також подарував галереї свої фотографії Висоцького, програмки його виступів та інші цікаві матеріали. На цьому засідання було завершено, і Віталій Баканов щиро подякував працівникам галереї за такий теплий прийом і цікаву насичену програму зустрічі. Засідання закінчилось дружнім чаюванням.
Наступне засідання клубу заплановано на 19 березня о 12.00 у приміщені бібліотеки ім. О. Грибоєдова.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: