Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

19 березня в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулося 60-е ювілейне засідання краєзнавчого клубу «Кияни».


Завідувач бібліотеки Тамара Мусієнко презентувала нову книгу Ігора Однопозова «У пошуках монументальної епохи», над якою автор працював 10 років! У книзі представлені монументально-декоративні твори у міському середовищі Києва (1934 – 1991 рр.). Унікальне видання містить близько 500 сучасних та архівних фотографій, частина яких публікується вперше. Автор подарував книгу бібліотеці.
Гість клубу Раїса Писаренко, корінна киянка, презентувала свою нову книгу-фотоальбом «Остановитесь на мгновенье», і розповіла про виникнення ідеї написання цієї книги та про свій родовід. Над книгою автор працювала 6 років. Бібліотека отримала у подарунок примірник презентованого видання, а також три книги з віршами Раїси Миколаївни.
Голова клубу Віталій Баканов повідав про оригінальні листівки на тему кохання у післявоєнному Києві. Таке повідомлення сколихнуло спогади усіх присутніх, і вони долучилися до обговорення.
Лідія Феронова, онука відомого свого часу у Києві купця К. Полоніка, розповіла про свій рід та свого відомого родича.
Юрій Сімонов зачитав своє есе на весняну тематику «Історія кохання. Хроніки самотнього чоловіка».
Олена Муравйова занурила клубівців у Київ часів гетьмана Скоропадського та наступні декілька років.
Гість клубу киянка Тамара Дембицька, член поетичного клубу « СтихіЯ», зачитала свій вірш про старий Київ.
За традицією засідання завершилося чаюванням.