vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Плести віночки – то ціла наука і дійство. Вмінню виготовляти квіти для таких віночків навчалися користувачі і члени клубу «Світлиця» на майстер-класі «Український вінок – краса і оберіг» творчої студії «Натхнення», що діє при бібліотеці Дружби народів.

 


Традиція плетіння віночка дійшла до нас із сивої давнини. У народі кажуть, що той, хто вміє віночок вити, зможе й долю собі прихилити. Інформацію про вінкоплетіння, їх різновид, символіку та композиційний склад квітів і стрічок та їх смислове значення надала бібліотекар Валентина Луцюк.
На майстер-клас в студії зібралися жінки різного віку, «берегині» свого роду. Об’єднані великим бажанням пізнавати традиції та мудрість предків, вони створили кожен свою сакральну, неперевершену квітку, щоб потім вплести її в свій віночок.
Чудовим доповненням до заходу була відеопрезентація «Вінок – барвистий оберіг» й перегляд літератури «Віночок вити – життя любити».
Натхненні творчим процесом, учасники заходу виявили бажання у майбутньому продовжити навчання з плетіння віночків.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: